Надрукувати
Перегляди: 97

За сприяння департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації у вересні-жовтні 2020 року комунальний позашкільний навчальний заклад «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» провів обласний «Війна і перемога в пам’яті поколінь», метою якого було поглиблення знань про внесок українського народу в перемогу антигітлерівської коаліції над нацистською Німеччиною, виховання в учнівської молоді патріотизму, поваги до захисників Вітчизни.

Завдання заходу – створення умов для відзначення 75-річчя завершення Другої світової війни, створення Організації Об’єднаних Націй (ООН) та членства Української РСР в ООН; визначення ролі й місця українців у військових формуваннях держав Об’єднаних Націй, русі Опору у роки Другої світової війни; висвітлення історичного значення участі України у створенні Організації Об’єднаних Націй – міжнародної організації; відтворення життєвого шляху українців-земляків – борців проти нацизму, жертв нацистських переслідувань, дітей війни на основі опрацювання матеріалів музеїв закладів освіти, сімейних архівів, фіксації спогадів очевидців подій Другої світової війни.

100 учнів Донеччини представили на розгляд журі 97 робіт за трьома номінаціями: пошуково-дослідницька робота, історичне есе та відеоролик. Оцінювання конкурсних робіт було проведено у двох вікових категоріях: середня – учні 8-9 класів; старша – учні 10-11 класів.

Переможцями обласного конкурсу стали учні закладів загальної середньої освіти: міст Маріуполь, Новогродівка, Вугледар та Покровського району.

За результатами проведеного конкурсу було визначено переможців і призерів, на яких чекають дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня від комунального позашкільного навчального закладу «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді». Керівників, які підготували переможців та призерів обласного конкурсу пошуково-дослідницьких робіт «Війна і перемога в пам’яті поколінь», буде нагороджено грамотами закладу.

Бажаємо юним дослідникам нових перемог і здобутків у подальших конкурсах і заходах !

З результатами проведеного конкурсу можна ознайомитися на офіційному сайті закладу за посиланням http://www.man.dn.ua/index.php/zahody-menu/viina-i-peremoha-v-pamiati-pokolin