26, 27, 28 вересня 2020 року відбулася настановча сесія обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» КПНЗ «ДОМАНУМ».

Своє перше заняття в наукових секціях ОЗШ учні-слухачі пройшли в режимі онлайн.

Керівники секцій провели цікаві консультативні заняття. Креативно використали платформу ZOOM, підготували яскраві навчальні презентації, визначили тематику науково-дослідницьких проєктів, докладно розповіли про нові вимоги до проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ. Наукові керівники зазначили, що успіх залежить як від обраної теми, яка повинна бути близькою, цікавою кожному учневі, так і від сумлінності в роботі юного науковця.

КПНЗ «ДОМАНУМ» радіє, що до онлайн-заняття доєдналося багато слухачів. Дистанційний режим дарує унікальну можливість відвідати відразу кілька секцій і деякі учні цим успішно скористалися !

Проведення настановчої сесії ОЗШ «Юний дослідник» дало старт освітньому процесу в КПНЗ «ДОМАНУМ». Дякуємо науковим керівникам секцій за організацію онлайн занять у ZOOM!

Наступний важливий етап роботи – онлайн-заняття для учнів-слухачів наукових секцій ОЗШ на платформі дистанційного навчання, які будуть проводити наукові керівники різних секцій.

Слідкуйте за оголошеннями, новинами, обирайте секцію і приєднуйтеся до нас!

Активну працю в Донецькій Малій академії наук розпочато!

Працюємо, здобуваємо нові перемоги!