5 квітня 2017 року у м. Покровськ на базі ДВНЗ «Донецький національний технічний університет» відбулася презентація досвіду роботи «Донецький національний технічний університет як центр роботи очно-заочної школи «Юний  дослідник»».

Метою роботи заходу є залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до пошукової, дослідницької, експериментальної діяльності, задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні, активізація роботи з обдарованими учнями Донеччини.

У заході прийняли участь директори шкіл та керівники методичних служб районних та міських відділів освіти, викладачі очно-заочної школи «Юний дослідник».

Відкрила захід в. о. директора КПНЗ «Донецька обласна Мала академія наук учнівської молоді» О.В. Євдокімова, вона ознайомила присутніх з особливостями роботи очно-заочної школи, з досягненнями учнів-слухачів.

Родзинками свого досвіду щодо організації діяльності роботи з обдарованою молоддю поділилися з учасниками заходу викладачі очно-заочної школи «Юний дослідник» - Чепак О.П., Дмитрик І .О..

Учасники заходу були вдячні за надану можливість відвідати лабораторії ДВНЗ, які оснащені сучасним обладнанням.